top of page

Wyjątkowe przeżycia

Romantyczna kolacja na pokładzie jachtu
 

Kwiaty, szampan, pyszne przekąski, ulubiona potrawa, relaksująca muzyka, jacht i Wy – to nasz przepis na romantyczną kolację marzeń. Szukasz sposobu, aby oczarować swojego partnera? Chcesz zaskoczyć ukochaną czymś wyjątkowym? Może pragniecie odnowić swoją przysięgę małżeńską w niezwykłych okolicznościach? Wypłyń z nami na romantyczną kolację po Zatoce Gdańskiej. Postaw na nasze luksusowe jachty i scenariusze dostosowywane do potrzeb każdego Klienta indywidualnie. Wiemy jak to robić dobrze!

 

Przyjęcie urodzinowe na jachcie
 

Jeśli szukasz wyjątkowego miejsca do organizacji imprezy urodzinowej dla ważnej Ci osoby postaw na nasze jachty. Z nami uczcisz ten specjalny dzień w niezapomniany sposób. Wyruszając w rejs poczujecie przyjemną letnią bryzę i będziecie mogli cieszyć się ze wspaniałych widoków jakie oferuje polskie nabrzeże. Nie musisz o nic się martwić. My zadbamy o odpowiedni wystrój jachtu, catering, zimne napoje i muzykę jaką najbardziej lubicie. Wspólnie sprawmy, aby to były urodziny, o których będziecie wspominać przez długi czas.

Zaręczyny podczas rejsu
 

Zaręczyny to niezwykły moment dla każdego z nas. Bezsprzecznie ten czas zasługuje na wyjątkowe okoliczności. Nasza propozycja to oświadczyny przy zachodzie słońca na pełnym morzu. Brzmi intrygująco, prawda? Z nami zorganizujesz swój niepowtarzalny rejs, który zapamiętacie do końca życia. Wybierz dowolne miejsce na oświadczyny lub skorzystaj z podpowiedzi naszych doświadczonych skipperów. Możesz nam zaufać – moc wrażeń gwarantowana. Wszystkie zaręczyny na naszych jachtach kończyły się happy endem. Mamy 100 % skuteczności :)

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i spytaj o szczegóły!

+48 531 553 553

8.jpg

Zarezerwuj swój rejs już dzisiaj
Sprawdź wolne terminy

bottom of page