top of page

Nasze jachty

Dla wszystkich, którzy pragną niesamowitej przygody, lubią bliski kontakt z wodą i przepiękną przyrodę, przygotowaliśmy wyjątkową ofertę wynajmu ekskluzywnego jachtu motorowego ze sternikiem.

Wynajem jachtu ze sternikiem na wodach Zatoki Gdańskiej to wspaniała forma wypoczynku i gwarancja niezapomnianych wrażeń dla całej rodziny lub grupy przyjaciół. Poszukując oryginalnego pomysłu na spędzenie wolnego czasu warto skorzystać z naszej oferty. Obsługujemy zlecenia indywidualne od osób prywatnych oraz firm.
 

Nasze jachty motorowe prowadzone są przez doświadczonego sternika (skippera), co zapewni Państwu bezpieczeństwo i komfort. Nasz sternik pomoże wybrać i zaplanować odpowiednią trasę podróży, pokieruje jachtem, pokaże najciekawsze zakątki, zapewni miłą, rodzinną atmosferę w trakcie rejsu. Organizujemy rejsy turystyczne głównie po Zatoce Gdańskiej, ale jesteśmy otwarci na inne propozycje np. rejsy po Zalewie Wiślanym. Chcesz zaskoczyć narzeczoną lub sprawić żonie prezent na rocznicę ślubu? Istnieje możliwość zorganizowania na jachcie romantycznej kolacji połączonej z noclegiem.

10.jpg

Jacht Vanilia

_MG_4182wide copy.jpg

Jacht Truskawki

Zarezerwuj swój rejs już dzisiaj
Sprawdź wolne terminy

bottom of page