top of page

Rejsy firmowe

Jeżeli chcesz sprawić, aby Twoja firmowa impreza była wyjątkowa, to postaw na nas. Wspólnie zorganizujemy imprezę firmową, której Twoi współpracownicy lub partnerzy biznesowi długo nie zapomną. Scenariusz eventu dostosowujemy indywidualnie do potrzeb każdego Klienta. Z nami możesz przygotować m.in.:

  • firmową imprezę integracyjną

  • urodziny Szefa

  • rejs dla wyróżniających się pracowników

  • niezapomnianą przygodę dla partnerów biznesowych
     

Dlaczego warto wziąć udział w rejsie firmowym?

Wspólny wyjazd pracowników na rejs po morzu to doskonały sposób na zbudowanie nowych i trwałych więzi międzyludzkich. Nie jest istotne to, czy posiadacie doświadczenie żeglarskie. Na naszym pokładzie zawsze do Państwa usług jest profesjonalna obsługa, gwarantująca wspaniałą rozrywkę oraz bezpieczeństwo. Pracownicy współpracując ze sobą w trakcie rejsu zwiększają poczucie przynależności do grupy, lepiej dogadują się między sobą, zaczynają myśleć kreatywnie, są lepiej zmotywowani do działania.

 

Uczcij urodziny Szefa w nietypowy sposób

Jeśli szukacie pomysłu na nieszablonowy prezent dla swojego Szefa z okazji np. okrągłej rocznicy jego urodzin, to rejs jachtem motorowym po Bałtyku lub Zatoce Gdańskiej może okazać się strzałem w dziesiątkę. Kilkugodzinna wyprawa potrafi dostarczyć wiele pozytywnych emocji i niesamowitych wspomnień. Na naszych komfortowych i w pełni wyposażonych jachtach każdy będzie czuć się wyjątkowo.

 

Nagroda dla Twoich pracowników

Rejs z noclegiem to idealna propozycja nagrody dla Twoich najlepszych pracowników za wybitne osiągnięcia. Doceń swoich podwładnych przekazując im jako premię rejs po Morzu Bałtyckim, gdzie będzie na nich czekać pyszne jedzenie, ulubione napoje, wspaniałe widoki, mnóstwo zabawy przy dobrej muzyce, a nawet dla chętnych kąpiel na środku morza. Z nami nie ma nudy! Dzięki takiej formie nagradzania możesz wzmocnić swój wizerunek jako pracodawcy, który troszczy się o pracowników i stara się wspierać ich rozwój.

 

Biznesowe spotkanie w niecodziennych okolicznościach

Korporacyjne rejsy po Zatoce Gdańskiej czy Morzu Bałtyckim stają się coraz popularniejszym sposobem na organizację ważnych spotkań biznesowych. Kadra kierownicza decyduje się na nie, aby sfinalizować transakcje biznesowe w luksusowych i dyskretnych warunkach. Wiele osób docenia kreatywne podejście i z pewnością będzie bardziej otwarta na negocjacje w trakcie odprężającego rejsu jednym z naszych luksusowych jachtów motorowych. Na pokładzie naszych będziesz w stanie przeprowadzić wideokonferencję czy wysłać wiadomości e-mail. Biznesowe spotkanie podczas rejsu ma również przewagę od tego tradycyjnego odbywającego się w biurze, że potrafi zaoferować idealny balans między pracą a przyjemnością.
 

 

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i spytaj o szczegóły!

+48 531 553 553

7.jpg

Zarezerwuj swój rejs już dzisiaj
Sprawdź wolne terminy

bottom of page