top of page

Sesje zdjęciowe

Nasze jachty doskonale nadają się do organizacji sesji zdjęciowych w wyjątkowych okolicznościach, a także kręcenia spotów reklamowych, teledysków, filmów dokumentalnych, filmików promocyjnych itd. Posiadamy bogate doświadczenie we współpracy z agencjami kreatywnymi czy agencjami modelingowymi. Nasi skipperzy doradzą najbardziej malownicze oraz unikalne miejsca Zatoki Gdańskiej Półwyspu Helskiego do wykonania sesji zdjęciowej.

 

Sesja ślubna na jachcie

Romantyczne zdjęcia na pełnym morzu o zachodzie słońca? To może być wspaniała pamiątka Waszego najważniejszego dnia życia. Pozwólcie sprawić nam, że zapamiętacie wszystkie chwile z sesji ślubnej na naszym jachcie do końca swojego życia. Nasza załoga zadba o każdy detal Waszej podróży. Pokażemy miejsca, w których będziecie mogli wykonać zdjęcia, których każdy Wam będzie zazdrościć.

 

Sesje modelingowe

W naszej ofercie znajdują się również sesje modelingowe. Zawsze dbamy o każdy detal rejsu, począwszy od zaplanowania trasy, a skończywszy na dopasowaniu menu cateringu do potrzeb każdego Klienta. Nasze jachty motorowe posiadają wygodne miejsca do wykonywania sesji zdjęciowej. Nasi doświadczeni skipperzy pomogą w odpowiednim ustawieniu łodzi, gwarantując najlepsze światło dla Twoich zdjęć.

Nagrania spotów reklamowych i teledysków

Realizujemy również rejsy na potrzeby kręcenia teledysków czy spotów reklamowych i promocyjnych. Nasze jachty są komfortowe, przestronne i posiadają wspaniałe wnętrza. Jesteśmy w stanie pokazać najbardziej spektakularne miejsca, które będą stanowić idealne tło do każdego materiału video. Nasze jachty gościły już wiele ekip filmowych, w tym tę która przygotowywała klip do utworu GESKA, czy reklam Banku Millennium i sieci komórkowej Play.

 

Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i spytaj o szczegóły!

+48 531 553 553

6.jpg

Zarezerwuj swój rejs już dzisiaj
Sprawdź wolne terminy

bottom of page