x
  PL EN

  Opinie żeglarzy

  • ~ Danuta Kowalska Dziękuję za miły rejs. Widoki zachwycające, szczególnie, gdy świeci słoneczko. Fachowa i sympatyczna obsługa. Gorąco polecam!
  • ~ Sebastian Kowalczyk Rejs bardzo udany, łódź super i widoczki również. Pomimo naszego spóźnienia nikt nam nie robił problemów :) Bardzo duży plus za wielkość łodzi (nie znalazłem innej gdzie byśmy się pomieścili w 7 osób + kapitan). Generalnie bardzo polecam :)
  • ~ Marlena Nieżorawska Polecam rejs każdemu, kto ma ochotę przeżyć przygodę podziwiając piękne widoki. Mnie osobiście zachwyciła wyprawa i miła atmosfera. Wróciłam wypoczęta i szczęśliwa. Mogłabym tak pływać codziennie :) Serdecznie dziękuję!
  • ~ Andrzej, Grażyna, Monika Wspaniały rejs, piękne widoki, smaczny catering i w dodatku słoneczna pogoda. Dziękujemy jeszcze raz Mariuszowi za wzorową organizację rejsu!
  • ~ Paweł i Gosia z Warszawy Rejs po zatoce był prezentem urodzinowym od mojej partnerki. Nie mogła wybrać lepiej. Zarówno prezentu, jak i osoby, która taki rejs zorganizuje i poprowadzi! Piękna, nowoczesna i przede wszystkim bardzo zadbana łódź naprawdę robi wrażenie. Mariusz organizator całej wyprawy to profesjonalista, do tego gość z poczuciem humoru. Polecam wszystkim rejs na tzw. Mewią Rewę. Kąpiel na środku Zatoki bezcenna.
  • ~ Bartek z Gdyni z przyjaciółmi Wynajem jachtu od Mariusza był świetnym pomysłem na spędzenie soboty w grupie przyjaciół. Mieści on na swoim pokładzie aż 8 osób, dzięki czemu koszty wynajmu można spokojnie podzielić. Osobiście gwarantuję, że dziewczyny będą zachwycone możliwością opalania się na dziobie. Dostępna w kokpicie lodówka gwarantuje nieustanny dostęp do chłodnych napojów. Łódź ma naprawdę dużą moc, co dodało pozytywnej adrenaliny naszemu rejsowi.
  do góry strony