x

    Opinie żeglarzy

    • ~ Andrzej, Grażyna, Monika Wspaniały rejs, piękne widoki, smaczny catering i w dodatku słoneczna pogoda. Dziękujemy jeszcze raz Mariuszowi za wzorową organizację rejsu!
    • ~ Paweł i Gosia z Warszawy Rejs po zatoce był prezentem urodzinowym od mojej partnerki. Nie mogła wybrać lepiej. Zarówno prezentu, jak i osoby, która taki rejs zorganizuje i poprowadzi! Piękna, nowoczesna i przede wszystkim bardzo zadbana łódź naprawdę robi wrażenie. Mariusz organizator całej wyprawy to profesjonalista, do tego gość z poczuciem humoru. Polecam wszystkim rejs na tzw. Mewią Rewę. Kąpiel na środku Zatoki bezcenna.
    • ~ Bartek z Gdyni z przyjaciółmi Wynajem jachtu od Mariusza był świetnym pomysłem na spędzenie soboty w grupie przyjaciół. Mieści on na swoim pokładzie aż 8 osób, dzięki czemu koszty wynajmu można spokojnie podzielić. Osobiście gwarantuję, że dziewczyny będą zachwycone możliwością opalania się na dziobie. Dostępna w kokpicie lodówka gwarantuje nieustanny dostęp do chłodnych napojów. Łódź ma naprawdę dużą moc, co dodało pozytywnej adrenaliny naszemu rejsowi.
    do góry strony